Usługi

In-Post jest najlepszym operatorem usług kurierskich, gdyż: siłą Paczkomatów jest przede wszystkim szybkość i wygoda działania.

usługi libertador

Maszyny zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie osiedli oraz sklepów i czynne są 24/7, dzięki czemu można łatwo odbierać paczki podczas wieczornego spaceru z psem lub przy okazji załatwiania innych spraw. Istotnym atutem Paczkomatów jest również szybkość działania: aż 98% przesyłek trafia do odbiorców już następnego dnia.

Ponadto Spółka świadczy bardzo wysokiej jakości usługi kurierskie – począwszy od tradycyjnego dostarczania przesyłek pod wskazany adres, poprzez ekspresowe doręczenia tego samego dnia, skończywszy na innowacyjnej usłudze SmartCourier, umożliwiającej szybkie i bezpieczne przesłanie nawet najbardziej poufnych dokumentów. Dobro planety jest nieodłącznym elementem idei Paczkomatów.

Dostarczając przesyłki do maszyny, zamiast do drzwi odbiorców, In-Post przyczynia się do zmniejszenia liczby korków, a co za tym idzie, do ograniczenia emisji spalin. Kurier jest w stanie w tym samym czasie dostarczyć aż dziesięciokrotnie więcej paczek.

Finalnie Paczkomaty rozwiązują tzw. „problem ostatniej mili”, czyli ostatniego, najdroższego etapu doręczenia przesyłki do odbiorcy. To nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale również znacznie tańsze dla odbiorcy.

Strona używa cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z polityką prywatności.